1 пара 8-канален CWDM MUX DEMUX 0.9mm LC UPC конектор (1470-1610nm) 1310nm до 1450nm

1 пара 8-канален CWDM MUX DEMUX 0.9mm LC UPC конектор (1470-1610nm) 1310nm до 1450nm

Налично
BGN 441.60
Продукти:

1 пара еднокабелни 8-канални CWDM MUX DEMUX 0.9 mm LCUPC конектор (1470-1610nm) Описание на продукта Устройствата за мултиплексор с деление на дължина на вълната SHARETOP’S (CWDM) демонстрират ниски загуби и надеждни характеристики. Това може не само да повиши ефективността, но и да намали разходите Тези устройства показват широка честотна лента и висока изолация, което ги прави идеални за работа с евтини, неохладени лазери. Те са евтини продукти за CATV и метрото / пазарите за достъп. Лесно персонализирани, SHARETOP’S CWDM могат да бъдат конфигурирани от стандартен списък с опции за опаковки и конектори. Характеристики l Ниска загуба на вмъкване l Висока изолация на канала l Ниска поляризация зависима загуба l Изключителна надеждност и стабилност Приложения l Достъп до мрежи l Metro WDM системи l Предприятия мрежи Спецификация Параметър 8 Channel Mux Demux Channel Wavelength (nm) 1470 ~ 1610 Централна дължина на вълната (nm) ± 0.5 Channel Interface (nm) 20-канален честотен обхват (@ -0.5d B широчина на честотната лента (nm)> 13 Загуба на вмъкване (d B) ≤2.5 Равномерност на канала (d B) ≤1.0 Канальна пулсация (d B) Изолация (d B) Съседни N / A> 30 Несъседни N / A> 40 Инерционна загуба Температурна чувствителност

Свойства

Име на марката:
NoEnName_Null
Номер на модела:
XYT-CWDM-модул
Име на продукта:
8-канален CWDM модул
Тип влакно:
едно влакно
Тип на продукта:
MUX или Demux
Дължина на вълната:
1470-1610nm
Конектор:
LC / FC / SC (LC / UPC е по подразбиране)
дължина на влакното:
1m
тръба:
0.9mm
сплайсинг с дължина на вълната:
20nm

Най-добри оферти в категория